Rendőrre támadtak Tömörkényen

A körzeti megbízott egy kocsmából kijövő és autójába beülő férfival szemben akart intézkedni.

BL
2012. 11. 01. 18:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Szanka Ferenc elmondta, hogy a körzeti megbízott egy kocsmából kijövő és autójába beülő férfival szemben akart intézkedni. A sofőr nem állt meg, a rendőr megkülönböztető jelzést használva az otthonáig követte, ahol a férfi előbb kiszállt, majd visszaült az autójába. A sofőr kétszer is megpróbált elindulni, de a körzeti megbízott az autó elé állt, ekkor szenvedett – az elsődleges adatok szerint nyolc napon belül gyógyuló – sérüléseket.

Az ügyben – mivel szolgálatot teljesítő rendőr sérelmére követtek el bűncselekményt – a Szegedi Nyomozó Ügyészség jár el. A helyszíni szemle adatainak értékelése és az autót vezető férfi kihallgatását követően döntenek arról, milyen bűncselekmény miatt indul eljárás – közölte a szóvivő.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.