Figula Ildikó, a bíróság elnöke szerdán Debrecenben sajtótájékoztatón bejelentette: a jogutódlást követően 862 folyamatban lévő ügyet utaltak át hozzájuk. Mint mondta, a korábbi Debreceni Munkaügyi Bíróság négy bírája mellé öt, közigazgatási ügyekkel foglalkozó bíró kerül át a Debreceni Törvényszékről az új bíróságra.
Elkezdődött a munka a Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróságon
Kilenc bíróval, a korábbi munkaügyi bíróság kibővített és felújított épületében kezdte meg működését szerdán a Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!