Budapesti projekteket fog támogatni a kormány

Több közös projekt támogatásáról is döntött a kormány szerdán Tarlós István főpolgármester tájékoztatása szerint, aki a Hír TV Rájátszás című műsorában beszélt erről.

TK
2013. 05. 08. 19:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A városvezető elmondta, hogy a kormány és a főváros közös projektje lesz a Városliget fejlesztése, amelyben a Fővárosi Állat- és Növénykert beruházásai és az úgynevezett Pannonpark is benne van, s a Margitszigeten is közös projekteket valósítanak meg. Ezek együttműködési megállapodásait rövidesen aláírják – tette hozzá.

Tarlós István arról is beszámolt, hogy közösen rendezik majd meg a Budapesti Tavaszi Fesztivált is, amely „színvonalasabb, nagyobb szabású rendezvény lesz”.

A főpolgármester utalt arra, hogy a kormány a BKV működőképességét stabilizáló határozatot is hozott, további részleteket azonban nem közölt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.