Surján: Keveset tudnak az emberek az unióról

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Nagyon rosszul tájékozottak az emberek az Európai Unióról, jobban kellene informálni őket az integráció működéséről – mondta Surján László.

WL
2013. 05. 11. 17:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Budapesten idén nyolcadik alkalommal megrendezett fesztiválon koncertek, beszélgetések, gyermeksarok és kiállítások várják az érdeklődőket egész nap. Az eseményen tájékozódhatnak az európai polgárokat megillető jogokról, a munkavállalás és a tanulás lehetőségeiről az unióban, továbbá a 2014-es európai parlamenti választásokról.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.