A hétfői hidegfrontot megelőző forróságtól azonban nem kell tartanunk, ugyanis a hét közepétől észak-északnyugat felől időnként gyenge hidegfrontok súrolhatják térségünket, melyek következtében a 35 fokos forróság egyelőre nem tér vissza.
A hét közepéig szinte zavartalan napsütésben lesz részünk, amit csak-itt ott zavarhatnak gomolyfelhők, majd csütörtöktől a térségünket megközelítő gyenge hidegfront hatására kissé labilisabbá válik fölöttünk a légkör, így bár továbbra is több órára kisüt a Nap, erőteljesebb lesz a gomolyfelhő-képződés, és elszórtan záporok, zivatarok is kialakulhatnak. Marad azonban a nyárias hőmérsékletű idő, délutánonként 30 fok körüli, kevéssel afölötti értékekkel.
Igazi strandidővel köszönt minket a július
Pár napos szünetet követően a hét elejétől ismét melegebb arcát mutatja felénk az időjárás, a nyár második hónapja igazi strandidővel köszönt ránk.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!