A jogszabály hatályba lépését követő első két hétben lefolytatott több mint 100 ellenőrzött egység 63 százalékában találtak a felügyelőségek munkatársai a törvényben előírt tájékoztatási kötelezettséggel összefüggő hiányosságot, melyek korrigálására a helyszíni ellenőrzések során felhívták a vállalkozók figyelmét.
Ellenőrzés a trafikokban: javult a helyzet
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA nemzeti dohányboltokban kevesebb fiatal tud cigarettához jutni, mint korábban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!