Utalt arra is, hogy a pártvezetés és a frakció hajdanvolt vitája tette visszafordíthatatlanná az SZDSZ történetét. Beszélt arról is, hogy az önálló indulásra készülő Liberálisok, azaz Fodor Gábor pártja plakátarcnak kérte fel. Mécs Imre azonban nem tudott válaszolni arra, hogy az új liberális párt színeiben politizálna-e tovább. „Felkérést nem kaptam, de jó erőben vagyok, készen állok” – válaszolta Mécs.
Mécs Imre lehet Fodorék kampányarca
Mécs Imre az ATV-ben az SZDSZ bukásáról azt mondta: míg „Magyar Bálint a liberális párt létrehozásáért is sokat tett, úgy annak bukásáért is ő felel”.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!