Bajnai miközben „szétaggódta magát”, elárulta terveit

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint a bukott baloldalnak nem a jövő évi költségvetés, hanem a saját maga válsága miatt kellene aggódnia.

BuL
2013. 10. 04. 15:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Azzal kapcsolatban, hogy Bajnai Gordon szerint a Fidesz vezette be a „tahópolitikát” Magyarországon, Kocsis Máté kérdésre válaszolva úgy fogalmazott: Bajnai Gordon hazudik, amikor azt állítja, hogy minden sarkon akasztófával várják. Emellett a Fidesz kommunikációs igazgatója szerint különbséget kell tenni aközött, hogy ha Bajnai Gordon „egy vidéki útján netán találkozik dühös emberekkel, akik haragszanak rá”, és aközött, hogy ha Bajnai Gordon maga részt vesz és felszólal egy olyan rendezvényen, ahol „elfogadhatatlan, primitív politikai magatartás” történik.

Kocsis Máté emellett sunyi és jellemtelen magatartásnak nevezte, hogy a Szolidaritás által szervezett vasárnapi tüntetés óta Bajnai Gordon és Karácsony Gergely PM-es politikus is úgy tesz, mintha előzőleg nem tudta volna, mi fog ott történni.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.