Ipkovich lesz az MSZP polgármesterjelöltje Szombathelyen

Ipkovich György 2002-2010 között két cikluson át vezette a várost.

WL
2014. 05. 28. 13:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ipkovich György 2002-2010 között, két cikluson át volt Szombathely polgármestere, komoly városvezetői tapasztalatokkal rendelkezik, és új tervei is vannak – mondta jelöltjüket bemutatva az MSZP megyei elnöke.

Hozzátette: Ipkovich György jelölését a keddi összevont taggyűlésen egyöntetűen támogatta a tagság, és noha szavai szerint az „egyeztetések végére még nem került pont”, eddig annak a két pártnak sem volt személyével kapcsolatban ellenvetése, amelyekkel együtt indultak az országgyűlési választáson.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.