Négy szavazókörben meg kell ismételni a szavazást

Az ismételt szavazást november 9-ére tűzték ki.

MNO
2014. 10. 28. 21:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ítélőtábla végzésével részben helyt adott Hadházy Ákos LMP-s polgármesterjelölt felülvizsgálati kérelmének, egyúttal részben megváltoztatta a Tolna Megye Területi Választási Bizottság Hadházy kifogását elutasító határozatát. A végzés szerint a 7-es választókerület 28., valamint a 8-as választókerület 27., 29., 30. számú szavazókörében kell megismételt polgármester- és képviselőválasztást tartani.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.