Nyomást akart gyakorolni Orbán Viktorra a német lap

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A Miniszterelnöki Sajtóiroda szerint megengedhetetlen, ami történt a Welt am Sonntag részéről.

MNO
2014. 11. 16. 12:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A hétvégén több magyar hírportál is cikkezett a történtekről. A Hvg.hu vasárnap reggel megjelent cikkében – idézve a bajor regionális lap, az Oberbayerisches Volksblatt netes kiadását – az olvasható: a közös interjú a Welt Online-on jelent meg, s azt ígérték, hogy a lap vasárnapi magazinja, a Welt am Sonntag is lehozza, ez azonban elmaradt. A felháborodás elérte Edmund Stoibert, a CSU tiszteletbeli elnökét, volt bajor tartományi miniszterelnököt, aki az ügy miatt felhívta Mathias Döpfnert, a Die Weltet kiadó Axel Springer fejét, akit tájékoztatott „Orbán dühéről” – írta a Hvg.hu.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.