A szombaton délelőtt tartott rendezvényen a párt számos vezető politikusa – így Orbán Viktor pártelnök-miniszterelnök és Kövér László, az Országgyűlés elnöke – részt vett, de ott volt az előbbiekhez hasonlóan a párt alapítói közé tartozó újságíró, publicista, Bayer Zsolt is – írta a Magyar Hírlap.
Harmincegyedik születésnapját ünnepli a Fidesz
Megalakulásának harmincegyedik évfordulóján a párt Lendvay utcai székházában ünnepséget tartott a Fidesz. Az ünnepi tortát Orbán Viktor és Kövér László vágta fel.

A Fidesz alelnöke, Németh Szilárd Facebook-oldalán közzétett bejegyzéssel emlékezett meg az évfordulóról.
„Ma van a Fidesz 31. születésnapja. Isten éltesse az alapítókat, a tagokat, a szimpatizánsokat, önkénteseket, de leginkább a határon inneni és túli magyarokat, akik bíznak bennünk, s ezt szavazataikkal is mindig kifejezik!
Hajrá Magyarország! Hajrá Fidesz!” – írta a politikus
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!