
A bulinegyed emberei diktálnak a fővárosi vezetésnek
Kísérleti laboratórium lett Erzsébetváros Radics Béla képviselő szerint.
Kovács Zoltán kiemelte: ez sajtószabadság kérdése. Jelen pillanatban akárhonnan nézzük, ez elég erősen cenzúrának tűnik.
Miért pont a Mediaworks-öt, miközben a magyar ellenzéki média, olyan is akivel nem is beszéltem már hetek, hónapok, évek óta, azt állítja, hogy én beszéltem vele?
- tette fel a kérdést. Hozzátette: ott van Kovács M. Mária esete, aki Orbán Viktor miniszterelnök halálát, repülőgépének a lezuhanását akarja. Őt nem tiltják le, nem zárják ki a Facebookról, miközben egy magyar és európai jogszabályoknak minden szempontból tökéletesen megfelelő médiaholding működését korlátozni akarják.
Kovács Zoltán kifejtette: ez azt jelenti, hogy még mielőtt bármi megjelenne a magyar sajtó egy részének szándékából, azt valaki le fogja ellenőrizni vagy tiltani.
Éltünk eleget '89-'90 előtt abban a világban, amelyben ezt cenzúrának nevezték
- fogalmazott.
Velkovics Vilmos azon kérdésére, lehet-e számítani valamiféle kormányzati reakcióra Kovács Zoltán elmondta: a kormányzat figyelemmel kíséri, hogy az Európai Unió különböző szerveiben milyen szándékok fogalmazódtak meg a Facebookkal való együttműködés kapcsán.
Azt tudjuk mondani, hogy semmilyen európai szervezet nem volt képes letenni az asztalra olyan megoldási javaslatot, mely minden kétséget kizáróan, objektíven tudta volna kiszűrni az álhíreket és a felbujtást a Facebookról. Nincs ilyen algoritmus
- emelte ki. Hozzátette: nincs egységes mérce, mely alapján ezt mérni lehetne. Ebből fakadóan azt a következtetést tudják levonni, hogy ami történik a Mediaworks-el, az valamilyen politikai vagy ideológiai motiváció kapcsán történik.
A teljes beszélgetést IDE KATTINTVA tekintheti meg.
Kísérleti laboratórium lett Erzsébetváros Radics Béla képviselő szerint.
Hankó Balázs miniszter a véleménynyilvánító szavazáson való részvételre buzdít mindenkit.
Egy ember a helyszínen életét vesztette.
A nagymamát is megsebesítette az elkövető.
„Haza velük!” – így zajlott a nyolcvanas évek legnagyobb diszkóbotránya
Megtámadták Vlagyimir Putyint
L.L. Junior nagy felfordulást okozott a budapesti reptéren, mindenki odarohant
Már biztos: itt épül meg Magyarország következő fontos repülőtere – meglepő a helyszín, de régi tartozás
Nyertes Zsuzsa sírva hagyta el a Kincsvadászok stúdióját
Megtámadta Magyar Péter az erdélyi magyarságot képviselő RMDSZ-t + videó
Zelenszkij beszólt Trumpnak, ennek nem lesz jó vége
A Fradi szurkolói tapsviharral búcsúztatták a csapat sztárját
Újabb késes támadás Németországban
Itt a szenzáció: a Kazincbarcika az NB I-be jutott
Magyar játékos verte a Roland Garros tavalyi győztesét
Pottyondy Edina borította a bilit, Magyar Péter fejére is hullott a tartalmából
Kísérleti laboratórium lett Erzsébetváros Radics Béla képviselő szerint.
Hankó Balázs miniszter a véleménynyilvánító szavazáson való részvételre buzdít mindenkit.
Egy ember a helyszínen életét vesztette.
A nagymamát is megsebesítette az elkövető.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.