Emlékezetes, az ellenzék az év elején szerzett többséget a szombathelyi közgyűlésben, miután Molnár Miklós alpolgármester szembefordult a városvezetéssel, és Balassa Péterhez (Jobbik) hasonlóan együtt szavazott a balliberális önkormányzati képviselőkkel. Ezután a „tizenegyek” leváltották a városi média cég vezetőjét, amely élére februárban saját embert neveztek ki Halmágyi Miklós személyében, aki mellett akkor Nemény András, az MSZP Vas megyei elnöke, az ellenzék helyi polgármesterjelöltje határozottan kiállt, a vezető objektivitását hangsúlyozva.
Kézi vezérlés alatt a szombathelyi közmédia
A Fidesz szombathelyi szervezete felszóltja Nemény András ellenzéki polgármester-jelöltet, hogy hagyjon fel a politikai ámokfutásaival, hazugságaival.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en


















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!