Simicskó István arról is beszélt, hogy nem győzik hangsúlyozni, hogy aki teheti, maradjon otthon, de ha mégis ki kell mozdulnunk, tegyünk meg mindent, amivel megvédhetjük magunkat és embertársainkat. – Ezzel tudjuk leginkább megóvni és tehermentesíteni a betegekért küzdő egészségügyi dolgozókat. Most értük is össze kell fognunk! Vigyázzanak magukra! Vigyázzunk egymásra! – kért mindenkit a politikus.
Segítik az újbudai egészségügyi dolgozókat
A kerületi szakrendelő dolgozóinak adott át védőeszközöket Simicskó István, Újbuda Fidesz-KDNP országgyűlési képviselője. A koronavírus járvány elleni védekezésben nélkülözhetetlen eszközöket a kormánypárti politikus kínai kapcsolatait kamatoztatva szerezte be.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!