Horváth László országgyűlési képviselő közösségi oldalára feltöltött videójában elmondta, a hajdúhadházi tanárverés bizonyítja, hogy van olyan iskola, ahol szükség van az iskolaőrségre, és hogy indokoltak azok a jogszabályi szigorítások, amelyeket a kormány az Országgyűlés elé terjesztett, és melyeknek célja, az iskolai erőszak felszámolása.
Van olyan eset, ahol már nem pedagógiai eszközökre, hanem gyors, erős és hatékony közbelépésre van szükség – tette hozzá.
Amint a Magyar Nemzet is megírta, pénteken tanárára támadt egy diák Hajdúhadházon. Az ügyben a rendőrség is nyomoz, elrendelték a gyanúsított pszichológus szakértői vizsgálatát.


















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!