Koronavírus elleni gyógyszerekkel üzletelt egy orvos
A bűnügyi felderítés során beszerzett bizonyítékok alapján egy budapesti orvos koronavírus-betegségben szenvedőknek szánt gyógyszerekkel kereskedett. A Fővárosi Nyomozó Ügyészség február 18-án végrehajtott akciója eredményeként az ügyben két embert vettek őrizetbe, több személyt előállítottak, kihallgatásuk jelenleg is folyamatban van. Az orvos letartóztatására indítványt tett a nyomozó hatóság a Fővárosi Bíróságnak.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!