A baloldali provokátor szerint Kövér László indoklása teljesen alaptalan.

Bedöntené a nyugdíjrendszert Ukrajna uniós csatlakozása
Akik 2004-ben huszonhárommillió románnal riogattak, azok most mélyen hallgatnak.
A baloldali provokátor szerint Kövér László indoklása teljesen alaptalan.
„Udvarias és békés voltam a miniszterrel [Varga volt az, aki engem mellbe taszajtott], nem akadályoztam az ülést vagy Varga Mihály szabad mozgását, de még csak hangos szó sem esett köztünk”
– írta Tordai.
„Nagyon téved, ha azt hiszi, hogy ezzel eltántorít engem és a Párbeszédet egy percre is attól, hogy teljes erőbedobással küzdjünk a fideszes önkény felszámolásáért, az egészségügyből kilopott pénzek visszaszerzéséért, egy normális ország megteremtéséért!”
– folytatta a párbeszédes politikus.
Kövér László eddig a legsúlyosabb büntetést Jakab Péterre, a Jobbik elnökére szabta ki, őt négymillióra büntette.
Március elsején kisebb konfliktus alakult ki Tordai Bence párbeszédes képviselő és Varga Mihály pénzügyminiszter között a parlamentben, amikor Tordai egy javaslatuk támogatására akarta rábírni a pénzügyért, és ezt telefonjával akarta rögzíteni. Varga felszólalásában nehezményezte, hogy a Párbeszéd politikusa telefonjával akadályozta a munkáját, és megkérte, hogy a jövőben ne forduljon elő ilyesmi.
„Tordai a telefont egy héttel ezelőtt már a zsebébe dugta, és miközben egy kollégámmal beszélgetni próbáltam, amatőr módon elrejtett kamerájával folyamatosan közbevágott, provokált. Ma ismét műsort csinált, ráadásul a parlamenti ülésteremben, amiért a levezető elnök figyelmeztette a magáról megfeledkezett kollégát”
– kommentálta a pénzügyminiszter.
Az eredeti cikket ITT érheti el.
Kiemelt kép: MTI/Szigetváry Zsolt
Akik 2004-ben huszonhárommillió románnal riogattak, azok most mélyen hallgatnak.
Az elterelés átalakításával a terjesztői hálózatok teljes felszámolását szeretnék elérni.
Akad olyan vezetői pályázat, aminek egyetlen ember felel meg.
Fontos szerepe volt a szentatya magyarországi és székelyföldi látogatásainak, valamint békepárti elkötelezettségének.
Távozik a szabolcsi rendőrfőkapitány, Farkas József
Hogyan halt meg a valóságban Hunyadi János?
Betámadták Opitz Barbit és Szolnoki Szabolcsot: „Látszik, hogy megromlott a viszonyuk!”
Ez már nem csak egy újságcikk: a Vatikánban kimondták, Erdő Pétert választanák a következő pápának
Mi van köztük? Sűrűn látják együtt a Farm VIP két sztárját
A rendőrség úgy kiosztotta Hadházyt a közlekedésbénító minitüntetései miatt, hogy a fal adta a másikat
Megkezdődött a házomlás miatt lebénult balerina pere
Nemzeti gyásznap: így lesznek nyitva a boltok szombaton
Hadházy május 1-jén sem tüntethet az Erzsébet hídon
Galambos Lajos: Még csak nem is ismerem azt, akit állítólag megvesztegettem
Orbán Viktor: Búcsú Ferenc pápától
Kiss-Rigó László elárulta, mennyi esélyt lát Erdő Péter pápává választására
Akik 2004-ben huszonhárommillió románnal riogattak, azok most mélyen hallgatnak.
Az elterelés átalakításával a terjesztői hálózatok teljes felszámolását szeretnék elérni.
Akad olyan vezetői pályázat, aminek egyetlen ember felel meg.
Fontos szerepe volt a szentatya magyarországi és székelyföldi látogatásainak, valamint békepárti elkötelezettségének.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.