A Mávinform tájékoztatása alapján Magyarország és Ausztria (Hegyeshalom és Bécs) között a nemzetközi távolsági és regionális vasúti közlekedésben vonatkimaradásokra, pótlóbuszos átszállásra, kerülő útvonalon közlekedő vonatokra kell számítani, az utazási idő akár több órával is megnőhet kedd estétől.
Löszfalomlás miatt volt nehezebb eljutni Ausztriába vonattal
Löszfalomlás miatt kedd este Ausztriában Királyhida és Pándorfalu (Bruck an der Leitha és Parndorf), illetve Nezsider (Neusiedl am See) között leállították a vonatforgalmat, így változások léptek életbe az Ausztria és Magyarország közötti szakaszon.

Érdemes tájékozódni az osztrák vasút (ÖBB) honlapján.
A viharos időjárás okozta akadály, löszfalomlás miatt a osztrák vasút kedd esti közleménye szerint legalább szerda reggelig pótlóbuszokat állít forgalomba a két érintett szakaszon. Hegyeshalom és Pándorfalu között ingajáratban motorvonat közlekedik.
Kedd este a Magyarországról Ausztria felé induló vonatok többsége csak Hegyeshalomig közlekedik, és vonatkimaradásokra is számítani kell.
További Belföld híreink
Frissítés: Megszűnt a vasúti forgalomkorlátozás Magyarország és Ausztria (Hegyeshalom és Bécs) között.
A nemzetközi távolsági és regionális vasúti közlekedés már zavartalan, nem kell pótlóbuszra átszállni – írta szerda reggeli közleményében a Mávinform. Kedd este arról tájékoztattak, hogy löszfalomlás miatt Ausztriában Királyhida és Pándorfalu (Bruck an der Leitha és Parndorf), illetve Nezsider (Neusiedl am See) között leállították a vonatforgalmat, emiatt változások léptek életbe az Ausztria és Magyarország közötti szakaszon. Az osztrák vasút pótlóbuszokat állított forgalomba a két érintett szakaszon, Hegyeshalom és Pándorfalu között ingajáratban motorvonat közlekedett.
Borítókép: Illusztráció (Fotó: MTVA/Jászai Csaba)
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhez
Ösztöndíjak, szakértői szerződések – jól keresett korábban is a Magyar Péterhez szegődött Kulja András, akinek még szakvizsgája sincs
A TISZA EP-képviselőjének jövő tavaszig kellene szakvizsgát tennie.

Bírság lehet a vége az illegális kútfúrásnak
Már több mint egy éve szigorú szabályok írják elő, hogyan lehet kutat fúratni.

Orbán Viktor: Mindent megteszünk, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
A NATO- és EU-csúcsra készül a miniszterelnök.

Nem hiszi el, mit halásztak ki a paksi Tesco vécéjéből
Annyira abszurd, hogy igaz.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

Megszólalt a rendőrség a halálra gázolt kétéves kislány ügyében

Őrsi Gergely véletlenül megalázta Koncz Zsuzsát

Dráma: összeesett a színpadon a népszerű zenekar egyik tagja

Miért szurkálják injekcióstűvel a lányokat a francia fesztiválokon?

Katalin hercegné visszavonul, L.L. Junior ismét sokkolta az embereket, Törőcsik Franciska pedig óriási bejelentést tett – Ezek voltak a hét legnagyobb sztárhírei

Botrány Brüsszelben: Magyarország és Szlovákia megvétózta az Oroszország elleni szankciókat

Megérkezett Irán válasza: Ali Khamanei tett súlyos bejelentést

Kis keszegnek hitte, végül óriási dunai ragadozót zsákmányolt

Putyin döntött, ez lesz a következő lépés

Elképesztő török provokáció indult Szoboszlai Dominik ellen

Villámokkal érkezett Magyarországra a kegyetlenül lecsapni készülő hidegfront + fotó

Alexander-Arnold után újabb angol játékos hagyta ott a Liverpool csapatát + videó
Címoldalról ajánljuk
Tovább az összes cikkhez
Ösztöndíjak, szakértői szerződések – jól keresett korábban is a Magyar Péterhez szegődött Kulja András, akinek még szakvizsgája sincs
A TISZA EP-képviselőjének jövő tavaszig kellene szakvizsgát tennie.

Bírság lehet a vége az illegális kútfúrásnak
Már több mint egy éve szigorú szabályok írják elő, hogyan lehet kutat fúratni.

Orbán Viktor: Mindent megteszünk, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
A NATO- és EU-csúcsra készül a miniszterelnök.

Nem hiszi el, mit halásztak ki a paksi Tesco vécéjéből
Annyira abszurd, hogy igaz.