Nagy a csend a hódmezővásárhelyi nyugdíjaslakópark ügyében

Nem tudni, mi lett annak a vizsgálatnak ez eredménye, amely több mint négy hónapja kezdődött azután, hogy egy hódmezővásárhelyi nyugdjasotthon 94 éves lakójára csak halála után három nappal talált rá az intézmény személyzete. A KDNP helyi elnöke szerint a lakópark folyamatosan leépül, amióta Márki-Zay Péter „gondjaiba” vette.

2024. 02. 05. 21:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

Borítókép: Hódmezővásárhelyi Nyugdíjas lakópark (Fotó: Délmagyarország/Kovács Erika)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.