Orbán Viktor Szente Vajkkal egyeztetett

A miniszterelnök a nemzeti ünnep műsoráról tárgyalt a rendezővel.

2025. 03. 12. 18:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Orbán Viktor szerdán közösségi oldalán számolt be arról, hogy a kormányülés után egyeztetést tartott Szente Vajk rendezővel a március 15-i ünnepi műsorról. A miniszterelnök rövid bejegyzésében annyit írt az ünnepi műsorról: „Jó lesz.”

A március 15-i állami ünnepségek minden évben kiemelt figyelmet kapnak, és hagyományosan nagyszabású műsorral készülnek a nemzeti ünnepre a szervezők. Szente Vajk az elmúlt években több rangos kulturális esemény rendezésében is közreműködött, így nem meglepő, hogy ezúttal is fontos szerepet kapott az előkészületekben.

Orbán Viktor miniszterelnök 10.30-tól mond beszédet a Nemzeti Múzeum előtt, bejegyzése arra utal, hogy a szervezés a végső fázisba ért. A Magyar Nemzet munkatársai több eseményen is ott lesznek, érdemes lesz nálunk is követni az eseményeket, és a kormányfő beszédét.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.