Az utóbbi tizenhat évben a MÁV hálózatán a vasúttársaság hibájából nem történt halálos kimenetelű útátjárós baleset. Az elmúlt évben 76 esetben történt hasonló baleset tizenhat halálos áldozattal, idén a tiszaeszlári már a tizennegyedik ilyen eset az ötödik halálos áldozattal – emlékeztetett vasúttársaság területi igazgatója.
A műszaki mentés a csütörtök délutáni órákban kezdődhet el, a kisiklott motorvonatot egy Szolnokról érkező vasúti daruval kell majd visszaemelni a sínekre. Görögszállás és Tiszalök között a helyszínelés miatt pótlóbusz szállítja az utasokat
– közölte.



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!