Meglepő levéllel találkozhattak ma azok az állampolgárok, akik feliratkoztak Magyar Péter hírlevelére. A Tisza Párt ugyanis most e-mailben kezdett koldulni, a tegnap indult akciójuk nyomán.
Nem kell végigsétálnod a 300 kilométert. Egyetlen lépéssel is részese lehetsz ennek az útnak – értünk, a hazádért. A támogatásodat teljes egészében az Egymillió lépés útjára és a következő országjárásainkra fordítjuk
– írta a levélben a Tisza Párt, majd gyorsan a lényegre tértek, és már ki is lehetett választani, hogy mekkora szakaszt lehet megvásárolni.

A Tisza azok után kezdett pénzt tarhálni az Egymillió lépés elnevezésű akcióval, hogy megírtuk, az utóbbi hetekben több mint háromszáz fővel csökkent a Tisza Párt rendszerváltó tagságának a létszáma. A saját szimpatizánsai is egyre inkább kiábrándulnak Magyar Péterből, ugyanis néhány hét alatt több mint háromszáz főt vesztett a Tisza Párt rendszerváltó tagsága. Lapunk már több cikkben is foglalkozott a programmal, legutóbb április 17-én, amikor a Tisza Párt honlapján megtalálható számláló szerint összesen 27 276 fő fizetett elő a rendszerváltó tagságra, ám cikkünk megírásakor ez a szám 26 956-ra csökkent.
Aligha meglepő, hogy lankad az érdeklődés Magyar Péter programja iránt, hiszen az utóbbi hetekben a Tisza Párt vezére és a politikusai is botrányt botrányra halmoztak.
A Tisza Párt vezére még tavaly június elején jelentette be a rendszerváltó tagságnak nevezett támogatói rendszert, amit akkor történelminek és egyedülállónak minősített. Magyar Péter akkor az ötvenezres számot tűzte ki célul, hogy annyian fizessenek elő a rendszerváltó tagságra, azonban csaknem egy év alatt sem sikerült ezt elérni.
Azonban a Tisza párt az MLM-csoportokat megszégyenítő módon árusít különböző termékeket. Így a rendszerváltó tagság és a lépés-örökbefogadás mellett tiszás telefontokot, pulcsit, bögrét és tüntetőszettet is lehet kapni, természetesen borsos áron.