Deák Dániel szerint „a gátlástalanságának nincsenek határai”, és a 4iG-részvényekből származó haszon nem magyarázható mással, mint tudatos, haszonszerzésre irányuló magatartással.
Valóságos vagyon, amit Magyar Péter keresett egyetlen tőzsdei ügylettel
Miközben Magyar Péter azzal indokolta a 4iG-részvényei eladását, hogy erkölcsi aggályai vannak, ezen az ügyleten mintegy hetvenmillió forintot keresett a számítások szerint. Ez az összeg egy átlagkereső több évtizedes munkájának felel meg.

Borítókép: Magyar Péter (Fotó: Hatlaczki Balázs)
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!