Családbarát fejlesztés valósult meg a Tiszafüredi Óvodák és Bölcsőde épületében a Terület- és településfejlesztési operatív program pályázatán nyert több mint 250 millió forintból – közölte Tiszafüred alpolgármestere az MTI-vel.
Családbarát fejlesztés valósult meg a Tiszafüreden
Megújult 56 bölcsődei férőhely és 28 új férőhely létesült a Tisza-tó partján található városban.

Virág Tibor elmondta: a korszerűsítéssel a gyermekellátási szolgáltatásokat kívánták fejleszteni, a férőhelybővítéssel pedig az önkormányzat az édesanyák munkaerőpiaci visszatérését akarja támogatni.
A beruházás során új óvodai aula épült és öltözőket alakítottak ki. Megújult továbbá 56 bölcsődei férőhely és 28 új férőhely létesült.
Emellett tornaszobát alakítottak ki, felújították az udvart, a játszóudvart, és eszközöket vásároltak.
Fontos híreink
Legolvasottabb
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Belföldi híreink
Külföldi híreink
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.














