Teljes útzár van az M7-es autópályán

Műszaki mentés miatt teljes szélességében lezárták az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalát.

SZN
2014. 05. 08. 18:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Közleményük szerint 18 óra után zárták le a pályát, hogy felállítsák azt a fémárut szállító kamiont, amely délelőtt defektet kapott és oldalára dőlt. Az első információk szerint a kamion vezetője a defekt miatt elvesztette uralmát járműve felett és a leállósávban felborult – írták.

A műszaki mentés idejére a forgalmat a 121-es kilométerszelvényben a bálványosi lehajtónál leterelik, a pályára a 112-es kilométernél a zamárdi felhajtónál lehet visszatérni.

A katasztrófavédelem korábban arról tájékoztatott, hogy a műszaki mentést 12 óra után kezdték el, és a teljes lezárásig a belső sávban haladt a forgalom az érintett útszakaszon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.