Egy esküvői videós, Mahmud Naquib éppen akkor készített felvételt a menyasszonyről, amikor a fél várost romba döntő robbanás történt Bejrútban – írja az Origo az Orf osztrák közmédia híroldalra hivatkozva.

Kisgyerekes apuka halt szörnyet az M3-ason
Egy esküvői videós, Mahmud Naquib éppen akkor készített felvételt a menyasszonyről, amikor a fél várost romba döntő robbanás történt Bejrútban – írja az Origo az Orf osztrák közmédia híroldalra hivatkozva.
A videó elején Israa Seblani libanoni orvos látható az esküvői ruhájában, a nő boldogan mosolyog a felvételen.
Aztán egy hatalmas robbanás hallatszik, látszik, ahogy a detonáció erejétől az emberek elesnek, por lep el mindent, az ablakok, betörnek, és mindenki menekül.
A felvétel végén látszik, hogy valaki bekíséri az épületbe a menyasszonyt. Úgy tudni, sem ő, sem a videós nem sérült meg súlyosan.
Kisgyerekes apuka halt szörnyet az M3-ason
Orbán Viktor kiállt a Csík zenekar énekesnője mellett, akit elárasztottak a gyűlölködő kommentek
"Egy dolgot sajnálok" - Klopp elismerte, hibázott Szoboszlai kapcsán
Feljelentették Ruszin-Szendi Romuluszt, öt évet kaphat + videó
Ősi módszer a puffadás ellen: ez a gyógynövény az emésztőrendszer legjobb barátja
Eldőlt az első dominó: döntő változást indított el az Európai Unióban Orbán
Baloldali megmondóember állt ki a Csík zenekar énekesnője mellett + videó
A világ legjobbjai között van korosztályában a Fradi magyar fiatalja ebben a fontos mutatóban
Bedrogoztak, majd megerőszakoltak egy fiatal lányt Balatonfüreden
Itt a bejelentés az orosz-ukrán háború végéről
Mi történik Wimbledonban? Sorra potyognak ki a sztárok
Meccs közben sírta el magát a megkéselésétől rettegő botrányhős
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.