Hatalmas szörnyek a debreceni portán

Üvegszálas kompozitanyagból, purhabbal készít szobrokat szabadidejében az asztalosként dolgozó Kádár Lajos.

kn
2014. 03. 10. 7:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Debrecenben asztalosként dolgozó férfi egy Tyrannosaurus rex és egy Triceratops koponyájának életnagyságú másolatát, valamint az Alien-filmekből ismert szörny két és fél méteres szobrát készítette el szabadidejében. A fémvázra épített, purhabbal és üvegszálas kompozitanyagból készült szobrokat apróhirdetés útján próbálja eladni. További tervei között szerepel egy teljes dinoszauruszcsontváz és a filmbéli Alien ellensége, egy predator megalkotása.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.