Aczél Zoltán – Szombathelyi Haladás
Aczél Zoltán a negyedik élvonalbeli csapatát irányítja. NB I-s pályafutását a REAC-nál kezdte, amelynél két és fél szezont töltött el, összesen 69 első osztályú mérkőzésen ült a kispadon. A 2008/09-es bajnokság őszi idényében vette át a Siófokot, de fél éven belül Diósgyőrben kötött ki. Volt a válogatott segítője is, jelenleg a Haladás kispadján ül.
Benczés Miklós – Diósgyőr
Benczés Miklós csak a Diósgyőrnél dolgozott. A 2008/09-es bajnokságban kettő, a 2009/10-es idényben négy, a kiesés után egy teljes szezont az NB II-ben, idén pedig 17 NB I-s meccsen vezette a miskolciakat. Jó kezekben van nála a DVTK, amely újoncként meglepetésre az előkelő ötödik helyen áll.
ifj. Bene Ferenc – Pápa
Véber Györgyöt váltotta a Pápa kispadján. Négy mérkőzésen irányította a Pápát, amely harcos játékával kiérdemelte a szimpatikus vesztes titulust. Legalábbis a Videoton és a Győr ellen, mert az Újpest és a Vasas viszonylag simán győzött Benéék ellen.
Csank János – Csapat nélkül
Csank János idén a Zalaegerszeget irányította, ám a zalaiak gyenge szereplése miatt három esztendő után megváltak tőle. A Békéscsabával 1988-ban megnyerte a Magyar Kupát és bajnoki címet szerzett a Váccal (1994) és a Ferencvárossal (2001). A válogatott mellett 11 csapatot irányított, melyek közül a leghosszabb időt Vácon töltötte el. Először 1989-1995 között 180 bajnoki meccsen, míg az 1998/99-es idényben 34 mérkőzésen ült a váci padon.
Csertői Aurél – Győri ETO
Siófokon kezdte NB I-s edzői karrierjét Csertői Aurél, de a következő idényt már Fehérváron kezdtet, ahol 69 bajnokin dolgozott. Ez kevéssel többet, mint két évet jelent. Megfordult Sopronban, Szombathelyen és Kecskeméten is mielőtt Győrbe szerződött. Az ETO-nál beérni látszik a munkája, hiszen a Rába-partiak másodikak a bajnokságban.
Détári Lajos – Ferencváros
Détári Lajos nagy vándornak számít. Játékosként megfordult Frankfurtban és az Olympiakoszban is. Edzőként eddig legjelentősebb sikerét Szombathelyen érte el, ahol feljutott a Haladással az élvonalba. Détári még sehol sem töltötte ki a szerződését, 2000 óta a Fradival együtt már 19 magyar és külföldi csapat kispadján fordult meg. A Nyíregyháza padján eltöltött 24 NB I-s mérkőzés jelenti számára a rekordot a 2004/05-ös bajnokságban.
Horváth Károly – Siófok
Horváth Károly 2010-ben vívta ki az élvonalbeli indulás jogát a Siófokkal. Jelenleg is a Balaton-partiaknál dolgozik, ifj. Mihalecz István közreműködésével. Eddig 47 NB I-s meccsen vezette a Siófokot.
Kis Károly – Paks
A paksi sikeredző, Kis Károly Vácon 17 meccs erejéig már kipróbálhatta magát az NB I-ben. Gellei Imre mellett dolgozott Pakson, ahol 2010-ben vehette át a csapat irányítását. Akkor nagy bravúrt bemutatva az élvonalban tartotta a Paksot, mellyel meglepetésre tavaly a második helyen végzett. Magyar Ligakupát nyert a Pakssal.
Komjáti András – Csapat nélkül
Komjáti András dolgozott ugyan Felcsúton, Debrecenben és Sopronban is, de a Vasasnál a legtöbbet. Az 1999/2000-es, a 2001/2002-es, majd 2010/11-es szezonban 61 meccset húzott le Angyalföldön. Idén még öt mérkőzésen próbálhatott szerencsét, de csak egyetlen pontot szerzett a Vasassal, amiért menesztették.
Kondás Elemér – Debrecen
Kondás Elemér 2004-2007 között a Loki fiókcsapatát, a Létavértest vezette. Előrelépés volt számára a 2007-es kinevezése a DVSC-DEAC kispadjára. Herczeg András lemondása, majd Zdanek Scasny bukása után az ő kezébe adták a Debrecent. De milyen jó kezekbe! A Lokival lejátszott 24 mérkőzéséből 15-t megnyert, nyolc alkalommal döntetlent ért el, míg legyőzőre csak egyetlen alkalommal talált. A jelenlegi kiírásban már 17 bajnoki óta veretlen vele a DVSC, ami európai szinten is ritkaságnak számít.
Marijan Vlak – Vasas
A horvát edző a Fradit és a Videotont irányította a Vasas előtt. A Fradinál 17, a Vidinél 35 meccset töltött. A Vasashoz Komjáti András utódjaként ősszel került, ahol már 12 meccsnél jár.
Mészáros Ferenc – Pécs
Kevés időt dolgozott az NB I-ben. A pécsi szerepvállalása előtt Siófokon és Tatabányán próbált szerencsét az élvonalban. Több alacsonyabb osztályú csapatnál is megfordult.
Mészöly Géza – Csapat nélkül
Mészöly Géza két NB I-s klubnál dolgozott vezetőedzőként. Újpesten négy teljes szezon mellett még 13 meccset húzott le, míg Angyalföldön 2006-2010 között 104 mérkőzést. Mind a két fővárosi egyesületnél nagy becsben tartották, játékosai és a szurkolók megkedvelték. Két bajnoki ezüstérmet nyert az Újpesttel.
ifj Mihalecz István – Siófok
Horváth Károly segítője a Siófok kispadján. Kinevezésére azért (is) volt szükség, mert rendelkezik pro licenccel, amit 2008-ban szerzett meg, a szakmai munkáért Horváth a felelős. Korábban dolgozott Hévízen, ahonnan menesztették, mert a csapat kiesett az NB II-ből.
Nagy Tamás – Ferencváros
Prukner László menesztése után Nagy Tamás kezébe adták a Fradit. Két meccsen egyedül, majd Détári Lajos érkezése után másodmagával felel a Ferencváros szakmai feladataiért. A főnök Détári Lajos, de az ő szerepe sem elhanyagolható. A Fradi előtt hét meccsen vezette a Zetét 2007-ben, valamint Pécsen dolgozott 2003 és 2005 között.
Paulo Sousa – Videoton
Edzői karrierjét a portugál válogatottnál kezdte ahol 2008-ban Carlos Queiroz segítőjeként dolgozott. A Queens Park Rangers vezetőedzője lett 2008-ban, de 2009. április 9-én menesztették.A QPR után a walesi Swansea City alkalmazta. Harmadik csapata edzői pályafutása során a Leicester City volt, ahol három hónap után megváltak tőle. 2011. május 15-én jelentették be, hogy ő lesz a Videoton vezetőedzője.
Játékosként Bajnokok Ligáját nyert a Juventusszal (1996) és a Dortmunddal (1997). Volt portugál és olasz bajnok, Eb-bronzérmet szerzett 2000-ben.
Prukner László – Zalaegerszeg
Prukner László Kaposváron dolgozott a legtovább. Hat teljes szezont töltött el 2004-2010 között az NB I-ben a Rákóczinál. A Kaposvár után a Fradihoz szerződött, amellyel bravúros módon a nemzetközi kupaszereplést jelentő harmadik helyen zárt. Az idei kiírásban nem tudott megbirkózni a Ferencvárossal, amiért távoznia kellett. Nem maradt sokáig állás nélkül, Csank Jánost váltotta az egerszegi kispadon.
Sisa Tibor – Kaposvári Rákóczi
Sisa Tibor megfordult Tatabányán, Diósgyőrben és a Budapest Honvédnál is, mielőtt Prukner László utódjaként Kaposváron folytatta. Nagy mestere a másodosztályú bajnoki címek megszerzésének, ugyanis a kuvaiti Al-Shalellel, a Budapest Honvéddal és a Tatabányával is bajnok lett. A Honvéddal megnyerte a Magyar Kupát (2009), míg az U19-es válogatottal Eb-bronzérmet szerzett (2008).
Supka Attila – Budapest Honvéd
Supka Attila irányította a Békéscsabát, a Debrecent és a Zalaegerszeget is, de a legtovább a Honvéd edzője volt. Jelenleg is Kispesten dolgozik, ahol már 77 NB I-s meccsen ülhetett a kispadon. A Lokival két bajnoki címet (2005, 2006), a Honvéddal kupát nyert (2007).
Szabó István – Megbízott edző, Kecskemét
Tomiszlav Szivics meglepő menesztése után nevezték ki a Kecskemét irányítására. Egyetlen NB I-s mérkőzésen ült a KTE kispadján.
Tomiszlav Szivics – Csapat nélkül
A szerb mester 2008 és 2011 között 78 mérkőzésen vezette a Kecskemétet egy megszakítással. A KTE előtt dolgozott a Feröer-szigeteken és Szerbiában is. A támadó felfogású edző sokat foglalkozott a játékvezetőkkel.
Véber György – Csapat nélkül
Mészöly Géza mellett edzőként dolgozott Újpesten, majd vezette az Újpest FC-Fót mellett a Mosonmagyaróvárt és a Balatonlellét is. A 42 éves szakember 2009. január óta irányította a Pápát. Munkája már az első fél szezon alatt beérett, a Pápa 10 pontos hátrányát ledolgozva, 14 győzelemmel, egy döntetlennel és nulla vereséggel kiharcolta a feljutást az NB I-be. A következő két évben egyaránt jellemezték sikerek és kudarcok a Lombard szereplését, de végül mindkét évben sikerült megtartania az NB I-es tagságot. A 2011/12-es szezonban bár jól indult a csapat, az utóbbi kilenc fordulóban, a megszerezhető 27 pontból csupán öt pontot gyűjtött.
Zoran Szpisljak – Újpest
A rúgott gól és pont nélkül lejátszott első négy forduló után menesztett Mészöly Géza helyét vette át Újpesten. Zoran Szpisljak korábban Debrecenben edzősködött. A szerb tréner 2007 novemberében érkezett a Lokihoz Miroslav Beránek távozása után. Szpisljak Bücs Zsolttal segítette Herczeg András munkáját. Nem marasztalták a Lokinál 2010-ben, amikor lejárt a szerződése.