A Mollal kapcsolatban megjegyzik, hogy a finomítói árrés januárban hordónként 4,8 dollárra emelkedett a decemberi 2,9 dollárról, míg a petrolkémiai árrés tonnánként 269 euróra a decemberi 250,9 euróról.
A Graphisoft Park április 3-án tarthatja részvényvisszavásárlási aukcióját. A vállalat tavaly 40 millió euró összegben vett fel hitelt, melyből most 33 millió euró értékben strukturált részvényvisszavásárlási tranzakciót tervez. A vállalat március 2-ára hívta össze közgyűlését, hogy megszerezze a visszavásárláshoz szükséges felhatalmazásokat.
A héten az OTP-részvények ára 4,89 százalékkal emelkedett, pénteken 14 810 forinton zárt, heti forgalma közel 38,3 milliárd forint volt.
A Richter árfolyama 3,36 százalékkal nőtt, a hét utolsó kereskedési napján 6760 forinton zárt, heti forgalma megközelítette a 17,76 milliárd forintot.
A Mol 2,48 százalékkal erősödött a héten, pénteken 2644 forinton fejezte be a kereskedést, heti forgalma közel 12,58 milliárd forint volt.
A Magyar Telekom 0,66 százalékkal gyengült a héten, pénteki záróára 451 forint volt, heti forgalma 1,06 milliárd forint volt.
A kis- és közepes részvények indexe, a BUMIX 3599,09 ponton zárt pénteken, az előző héthez képest 14,25 ponttal, 0,39 százalékkal alacsonyabban.



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!