Így írnak ők – Március 18., délután
Nagy Attila Tibor, Index: „Arra is volt példa, hogy az ellenzéki Telex újságírójának kérdését kifogásolta. Ez a politikus nehezen tűri a kritikát: ha olyan kérdést kap, amelyre nincs előre megfogalmazott válasza, könnyen ingerültté válik. Konfrontatív alkat, akinek az életvitele is hagy kívánnivalót maga után – ő maga beszélt arról, hogy 2024 augusztusának elején egy idegen apartmanban fehér port látott, és hagyta magát elcsábítani egy másik nő által. Pár hónappal korábban pedig az Ötkertben bulizott, amiből botrány lett – és még ki tudja, mi történt még. Magyar Péter jó szónok, akár győzhet is április 12-én, de alkatilag alkalmatlan Magyarország vezetésére. Jaj lesz nekünk, ha miniszterelnök lesz belőle.”
Összes idézet
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Így írnak ők
Tovább az összes cikkhezÍgy írnak ők – Március 18., délután
Így írnak ők – Március 18., délelőtt
Így írnak ők – Március 17., délután
Így írnak ők – Március 17., délelőtt
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!