Takács Szabolcs: Egyértelmű a kapcsolat a Soros-hálózat és az Európai Bizottság között

A Soros-hálózat és az Európai Bizottság közötti kapcsolat létezése ismét egyértelművé vált azáltal, hogy utóbbi rögtön megtámadta a magyar kormányzat újabb tájékoztató kampányát – hangsúlyozta Takács Szabolcs miniszterelnökségi államtitkár, miután európai uniós kollégáival találkozott kedden Brüsszelben.

Forrás: MTI2019. 02. 19. 19:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Varga Judit, a Miniszterelnökség európai uniós kapcsolatokért felelős államtitkára közös sajtóértekezletükön „újabb Soros-szeánsznak” nevezte az ülést. Folytatódik a migrációpárti politikusok kampánya, a nyomásgyakorlás fokozódik, egyre agresszívabban támadják Magyarországot bevándorlásellenes politikája miatt – közölte, egyebek mellett átpolitizált folyamatot és kettős mércét emlegetve. Az MTI kérdésére válaszolva pedig elmondta, a júliusban kezdődő finn EU-elnökség nyilvánvalóan az eljárás gyorsításában érdekelt az eddigi nyilatkozatok alapján. Hozzátette, arról például senki nem beszélt, hogy előző heti budapesti látogatásán Timmermans a jelenlétével jóváhagyta a magyar „posztkommunista baloldal és az antiszemiták összefogását”.


Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.