Az azonban már sokkal valószínűbb, hogy a bagdadi amerikai nagykövetséget célzó hét végi rakétatámadáshoz hasonlók történnek még a közeljövőben.
Háborúval fenyeget Trump
Egyre nyíltabb fenyegetések hangzanak el Washington és Teherán között: Donald Trump amerikai elnök vasárnapi Twitter-üzenetében már Irán végnapjairól vizionált, elemzők szerint azonban nyílt összecsapásra aligha kerülhet sor — ehelyett inkább helyettesekkel vívott, úgynevezett proxyháborúban mérhetik össze erejüket.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!