Ankara visszaszólt Trumpnak

A török kormány nem enged a fenyegetéseknek – szögezte le Fuat Oktay, miután Donald Trump előző nap gazdasága teljes tönkretételével fenyegette meg Törökországot.

Mártonffy Attila
2019. 10. 09. 12:20
Turkish and US army attend first ground patrol at the Northern Syria
Török helikopterek lebegnek Észak-Szíria felett. A látvány rendszeressé válhat Fotó: MTI/EPA/Sedat Suna
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tegnap Irán is tiltakozott a török katonai akció ellen, Mohamed Dzsavád Zaríf iráni külügyminiszter Szíria integritásának és szuverenitásának tiszteletben tartását sürgette. Oroszország ugyancsak reményének adott hangot, hogy Törökország tiszteletben tartja Szíria területi épségét.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.