Ismét elszabadult az erőszak a balkáni országban

Öt nap alatt a harmadik fegyveres támadás történt.

Magyar Nemzet
2023. 08. 10. 15:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Két nappal korábban pedig Pristinában szintén egy szórakozóhelyen lövöldöztek. 

Abban az esetben is megöltek egy férfit, és mintegy másfél tucatnyian megsérültek.

Mint a Magyar Nemzet akkor is beszámolt, a fővárosi szórakozóhelyen péntek éjszaka vitatkozott össze két társaság, amelynek során tűzharc alakult ki közöttük.

Borítókép: Ellenőrzéseket tart a koszovói rendőrség (Forrás: Koszovói rendőrség Facebook-oldala)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.