Karácsonyi terrortámadás fenyegeti Nagy-Britanniát?

A brit rendőrség arra figyelmeztette a közvéleményt, hogy legyenek éberek, mert a karácsonyi és újévi ünnepi időszak rendezvényei vonzó célpontot jelenthetnek a terroristáknak. A Hamász palesztin terrorszervezet Izrael elleni október 7-i támadása óta megtöbbszöröződött a terrorellenes forródrótra érkező releváns bejelentések száma.

2023. 11. 08. 7:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az igazgató a legközvetlenebb veszélynek azt nevezte, hogy egyes személyek vagy kisebb csoportok ihletet kapnak az események nyomán amerikaiak ellen végrehajtott támadáshoz, ideértve belföldi erőszakos szélsőségeseket, akik külföldi terrorszervezetektől merítve a példát, muszlimokat és zsidókat egyaránt célba vehetnek.

Úgy kell cselekednünk, mintha az alvó sejtek már itt lennének az Egyesült Államokban, és megelőzésként meg kell találni és őrizetbe kell venni őket

− nyilatkozta a napokban Lora Ries határbiztonsági és bevándorlási szakértő a Fox News amerikai televíziós hálózatnak.

 

Borítókép: Illusztráció (Forrás: Pixabay)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.