Kína új háborúba kezdhet

A kínai védelmi miniszter, Tung Csün vasárnap figyelmeztette Tajvant és szövetségeseit, hogy országa „szétzúz” mindenkit, aki a sziget függetlenségét szorgalmazza.

Forrás: MTI2024. 06. 02. 13:22
A Stratégiai Tanulmányok Nemzetközi Intézetének (IISS) felvételén Tung Csün kínai nemzetvédelmi miniszter felszólal a 21. Shangri-La Párbeszéd címmel szervezett regionális biztonságpolitikai fórum plenáris ülésén Szingapúrban 2024. június 2-án.
A Stratégiai Tanulmányok Nemzetközi Intézetének (IISS) felvételén Tung Csün kínai nemzetvédelmi miniszter felszólal a 21. Shangri-La Párbeszéd címmel szervezett regionális biztonságpolitikai fórum plenáris ülésén Szingapúrban 2024. június 2-án Fotó: MTI/EPA/Stratégiai Tanulmányok Nemzetközi Intézete
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.