Késett a gép, leütötte a beszállítókapunál dolgozó férfit egy dühös utas + videó

Az 54 éves Christopher Stuart Crittenden a Dulles International repülőtéren a járat késése miatt elvesztette önuralmát, és megütötte a beszállítókapunál álló férfit. Az ütés olyan erős volt, hogy a légitársaság munkatársa a földre zuhant a repülőtéren. A férfit letartóztatták és egy életre kitiltották a légitársaság járatairól.

2025. 03. 16. 6:56
Rpülőgép a kifutópályán a barcelonai Barcelona-El Prat repülőtéren 2025. március 12-én. (Fotó: AFP/NurPhoto/Joan Valls)
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy marylandi férfi megütötte a United Airlines beszállítókapujánál álló férfit a Dulles International repülőtéren, Washingtonban. A történteket, beleértve a dühös utas letartóztatását, rögzítette a kamera – írta a TMZ.

repülőtér
Repülőtér dolgozóját ütötte le egy dühös utas. A képen a United Airlins United Express Mitsubishi CRJ–550 típusú repülőgépe az ottawai Macdonald-Cartier nemzetközi repülőtéren (Fotó: AFP/NurPhoto)

Az 54 éves Christopher Stuart Crittenden a Dulles International repülőtéren a járat késése miatt elvesztette önuralmát, és azt kiabálta, hogy 

Elegem van ebből a sz…rságból

Ezt követően megütötte a beszállítókapunál álló férfit.  Az ütés olyan erős volt, hogy a légitársaság munkatársa a földre zuhant.

A TMZ által megszerzett más felvételeken látható, hogy Crittenden nem mutatott megbánást, azt kiabálta, hogy „United sucks!”, miközben a rendőrök megbilincselték és elvezették.

Az utas azért volt ideges, mert késett a gép

Egy utas a repülőtéren elmondta a TMZ-nek, hogy a férfi már azután ideges volt, hogy az első járatát törölték, a következő már tele volt, és bár végül a harmadik járaton kapott helyet, még mindig dühös volt a késés miatt. Amikor a légitársaság munkatársa megpróbálta elmagyarázni neki a helyzetet, Crittenden elvesztette a fejét.

Megütötte őt, és állítólag még a pult mögé is megpróbált bemenni, hogy a pilótára csapjon le, mielőtt leteperték volna.


 

A Metropolitan Washington Airports Authority tűzoltósága és mentőszolgálata a TMZ-nek elmondta, hogy a sérült dolgozót egy helyi kórházba szállították.

A United Airlines közleményt adott ki, amelyben közölte, hogy Crittendent – aki a Montgomery megyei tűzoltóság nyugalmazott századosaként dolgozik – eltiltották attól, hogy valaha is újra a légitársasággal repüljön.

Testi sértés és rendbontás elkövetése miatt kell a hatóságok előtt felelnie tettéért.

Borítókép: Illusztrácó (Fotó: AFP/NurPhoto/Joan Valls)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.