A korábbi megállapodás eredményeként a két ország között meglévő 22 határátkelési pontot 40-re tudták növelni, de most újabb utakra, hidakra és vasutakra is szükségünk van, mondta Orbán Viktor.
Orbán Viktor: Új utakat, hidakat és vonatjáratokat terveznek Magyarország és Szlovákia között
Három új út, három új híd építését és új vonatjáratok indítását tervezik Magyarország és Szlovákia között, továbbá több régi határátkelőt szeretnének felújítani, jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök Pozsonyban. Orbán Viktor és Robert Fico az infrastruktúra fejlesztésén kívül az Európai Unióról és a migrációról is tárgyaltak.

További Külföld híreink
Borítókép: Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Robert Fico szlovák miniszterelnök (Fotó: AFP)
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!