Újraindulnak a próbák a dunaújvárosi Bartók Kamaraszínházban

Társulati ülést tartott hétfőn a dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház; május 25-től újraindulnak a próbák, a megfelelő óvintézkedéseket betartva.

Forrás: MTI2020. 05. 18. 19:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A színház első stúdióbemutatójaként – egy sérülés, majd a járvány miatt félbeszakadt próbafolyamat után – a Babits Mihály Jónás könyve című műve alapján készülő produkciót láthatja a közönség. A fizikai színházi előadást augusztus végén egyhetes felújítópróbával mutatják be.

Júliusban elindulhat a Bartók Kamaraszínház, a budapesti Rózsavölgyi Szalon és a Szentendrei Teátrum együttműködésében – Szarka János rendezésében – az Idegenek a vonaton című előadás, valamint a salgótarjáni Zenthe Ferenc Színházzal közös Dollárpapa próbafolyamata is.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.