Tommy Wirkola filmje ezzel a második helyre szorította a múlt héten a mozis toplista élén álló Mama című természetfeletti thrillert. Jessica Chastain filmjére ezúttal 12,8 millió dollár értékben váltottak jegyet a nézők. A harmadik helyen továbbra is az Oscar-díjra jelölt Napos oldal című film áll 10 millió dolláros jegyeladással. Kathryn Bigelow Zero Dark Thirty című filmje Oszama bin Laden terroristavezér elfogásáról a negyedik helyre csúszott, és 9,8 millió dollárral zárta a hétvégét.
A Jeremy Renner és Gemma Arterton főszereplésével készült Boszorányvadászok című filmben a történet 15 évvel a mézeskalácsházas incidens után játszódik, amikor a testvérpár felnőttként folytatja a hajszát a boszorkányok után. Az MGM és a Paramount Pictures mintegy 50 millió dollárból készítette el a filmet, és azzal számoltak, hogy a nyitó hétvégén valahol 20 millió dollár körüli bevételt érnek el.
Don Harris, a Paramount elnöke úgy véli, hogy a film az Egyesült Államok keleti partját sújtó nagy hideg és havazás ellenére jól jövedelmezett bemutatásának első hétvégéjén, bár az időjárás hatása kicsit nagyobb volt, mint amire számított.
A második helyre csúszott Mama bemutatása óta 48,6 millió dollárt hozott az amerikai és a kanadai mozikban, a Napos oldal 69,46, Bigelow filmje pedig 69,9 milliót.