Molnár Levente dupláz a Metropolitanben

A Bohéméletben és a Don Pasqualéban is fellép a New York-i Metropolitan színpadán Molnár Levente bariton.

Grund
2014. 03. 31. 17:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

Puccini Bohémélet című operájában Anna Netrebko világhírű orosz szoprán lesz a partnere, Donizetti művében pedig Angela Gheorghiu román szoprán és Juan Diego Flórez perui tenor oldalán áll Metropolitan közönsége elé. A Bohéméletben Marcello, a Don Pasqualéban Malatesta szerepét énekli a magyar bariton, aki 2015 végétől 2016 tavaszáig szerepel majd New Yorkban. Molnár Levente idén szeptemberben a világhírű zürichi operában énekeli el A sevillai borbély címszerepét, de meghívták a Covent Gardenbe, a Bajor Állami Operaházba, a tokiói New National Theatre-be is. Jelenleg Németországban próbál a Theater Freiburg új produkciójában. Itt Bartók Béla A kékszakállú herceg vára című művében énekli el címszerepet Mester Viktória mezzoszoprán oldalán. A Bartók operát április 26-tól láthatja a közönség.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.