Moody’s: Világszerte csökkent a gazdasági kockázat

A Moody’s szerint a konjunktúrával kapcsolatos kockázatok világszerte jelentősen csökkentek. Colin Ellis Moody’s specialista szerint ugyan a cég előrejelzései nem változtak, de az elmúlt három hónapban érezhetően csökkent a kockázat mértéke.

GlobalFX
2013. 02. 12. 8:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Középtávon visszafogott mértékű erősödés is kialakulhat. Az idei évre vonatkozóan a G20-as országokra vonatkozóan 2,9 százalékos növekedés várható, míg a jövő évre vonatkozóan 3,3 százalékos növekedéssel számolnak.

Ódor Tamás

GlobalFX.hu

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.