Férfi BL, csoportkör, 1. forduló, A csoport:

Jürgen Klopp bevallotta, Szoboszlai miatt is mondott le élete nagy álmáról
Meglepő interjút adott a Liverpool volt sikeredzője, aki ma a Lipcse felvirágoztatásáért is felel.
Férfi BL, csoportkör, 1. forduló, A csoport:
MOL-Pick Szeged – Barcelona (spanyol) 31-28 (18-11)
A magyar szurkolók „Köszöntünk itthon, Thiagus” felirattal üdvözölték a katalánok brazil játékosát, Thiagus Petrust, aki 2015 és 2018 között a Szegedet erősítette. A sajtótribünön egy hely üresen maradt, és a klub egy koszorúval, a drukkerek pedig egy drapériával emlékeztek Simon Józsefre, a Nemzeti Sport júliusban elhunyt kézilabda-szakírójára.
A szegediek közül az izlandi Stafan Sigurmannsson, a horvát Alen Blazevic és az orosz Dmitrij Zsitnyikov is hiányzott sérülés miatt. A házigazdák ennek ellenére – a nyári szünetben visszatért – Mikler Roland bravúros védéseinek és a spanyol Jorge Maqueda góljainak köszönhetően remekül kezdtek. Kiváló védekezésükkel a 22. percben már hat góllal vezettek (14-8), amit a szünetig tovább növeltek.
A második felvonásban tíz percig kitartott a szegediek lendülete (23-17), azt követően viszont felzárkózott a Barcelona. A Mikler helyére beállt Mirko Alilovic is remekül védett, erre alapozva csapattársainak végül sikerült három találatot megőrizniük az előnyükből. Bár a katalánok a hajrában egy gólra felzárkóztak, az utolsó percekben a Szeged támadásban és védekezésben is hatékonyabbnak bizonyult és nagy bravúrral győzött.
A mezőny legeredményesebb játékosa a Barcelona francia beállója, Ludovic Fabregas volt nyolc góllal, a szegediek közül a spanyol jobbátlövő, Jorge Maqueda hétszer volt eredményes.
Az előző idényben ezüstérmes Telekom Veszprém vasárnap hazai pályán az ukrán Motor Zaporizzsja ellen kezdi meg szereplését a BL-ben, a Szeged pedig jövő vasárnap a Paris Saint-Germain vendége lesz.
Meglepő interjút adott a Liverpool volt sikeredzője, aki ma a Lipcse felvirágoztatásáért is felel.
Vezéráldozattal járhat a zöld-fehérek pénteki kiütéses győzelme.
Hiába akart segíteni, a súlyos agykárosodást szenvedő F1-legenda felesége nem engedte.
A magyar szurkolóknak első hallásra nem jó hír Freddie Woodman váratlan leigazolása.
Fontos, új funkcióval bővül a KRÉTA
Komoly kihívás előtt áll Dobrev Klára
Íme a biztonsági felvétel: 160 utassal a fedélzeten gyulladt fel a metrókocsi, leállították a közlekedést
Magyar Pétert a sajátjai buktatták le - Orosz hekkerek helyett piszkos titkok a Tisza Pártban
Kitálalt Európa főboszorkánya: Ezeknek a csillagjegyeknek romantikus szerelmet tartogat az Univerzum júliusra
Elkeseredetten nem kell az orosz gáz: német törvény készül az Északi Áramlat eladásának megakadályozására
Térképen mutatjuk, merre nem lehet közlekedni a pride miatt
Gyászol a spanyol futball: horrorbalesetben meghalt a 23 éves focista
Ilyen pofont még sosem kapott Djokovics, félbeszakadt az Alcaraz elleni meccse
Elképed, ha megtudja, mit lehet mérni a szennyvízben a covidon kívül
Egy apró faluból indultak, az egész világ ámul a vb-csodájuk drámaiságán
A tehetségesebb testvér Guardiolán állna bosszút, a sikeresebb a másodosztályba menekült
Meglepő interjút adott a Liverpool volt sikeredzője, aki ma a Lipcse felvirágoztatásáért is felel.
Vezéráldozattal járhat a zöld-fehérek pénteki kiütéses győzelme.
Hiába akart segíteni, a súlyos agykárosodást szenvedő F1-legenda felesége nem engedte.
A magyar szurkolóknak első hallásra nem jó hír Freddie Woodman váratlan leigazolása.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.