Egy hajszálon múlott, de BL-döntős a Ferencváros!

A címvédő Ferencváros elképesztő csatában jutott be a férfi vízilabda Bajnokok Ligája fináléjába, miután a péntek esti elődöntőben 14-12-re verte az olasz Brescia csapatát. A döntőben egy másik itáliai együttes, a Pro Recco lesz a zöld-fehérek ellenfele.

Magyar Nemzet
2021. 06. 04. 22:14
FTC, Brescia
Varga Dénes (fehér sapkában) csütörtökön nem dobott gólt Fotó: MTI/AP/Marko Drobnjakovic
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.