Később a spanyol szövetségi kapitány, Luis Enrique elárulta, hogy Morata közelítőizom-sérüléssel bajlódott, ezért nem játszott kezdőként. Majd külön kitért Pedrire, aki a rendes játékidőben egyetlen passzt sem rontott el, mindössze a hosszabbításban kettőt, így 67-ből 65 sikeres átadással zárta a 120 percet. – Mindenki felfigyelt arra, amit Pedri művelt ezen az Eb-n? – tette fel a költői kérdést a Barcelona 18 éves középpályásáról Luis Enrique. – Olyat csinált, amit soha nem láttunk korábban, még akkor sem, amikor Andrés Iniesta berobbant. Vigyáznunk kell erre a srácra!
Spanyolország aranygenerációjának, a 2008 és 2012 között két Európa-bajnokságot és egy világbajnokságot megnyerő csapatának egyik utolsó hírmondója Sergio Busquets maradt, aki csapatkapitányként ugyancsak a pozitívumokat kereste a kiesés után. – Sok fiatal játékos volt a csapatban, és a tapasztalat, amit gyűjtöttek, sokat jelent majd a jövőben. Ez a csapat még visszavág egyszer – jósolta a Barcelona középpályása.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!