Callum Styles szenzációs góllal jelezte Rossinak, hogy számíthat rá + videó

Callum Styles szerezte csapata, az angol harmadosztályban szereplő Barnsley első gólját a Northampton elleni idegenbeli bajnokin.

2023. 09. 23. 21:54
Northampton Town v Barnsley - Sky Bet League One
NORTHAMPTON, ENGLAND - SEPTEMBER 23: Callum Styles of Barnsley celebrates after scoring his sides first goal during the Sky Bet League One match between Northampton Town and Barnsley at Sixfields on September 23, 2023 in Northampton, England. (Photo by Pete Norton/Getty Images) Fotó: Getty Images

Parádés góllal szerzett vezetést Callum Styles, a Barnsley magyar válogatott középpályása a Northampton elleni angol harmadosztályú bajnokin.

Styles (jobbra) szép gólt szerzett   Fotó: Getty Images

Styles rögtön a mérkőzés elején, az ellenfél kapusának nagy hibáját büntette meg egy egészen ritkán látható, okos kapásgóllal. A hajrában mindkét csapat betalált egyszer-egyszer, így a Barnsley 2-1-re nyert (1-0). A magyar játékos végigjátszotta a találkozót.