Ötöt vágott a Barcelona, Flick elvette Lewandowski nagy esélyét

Folytatja lenyűgöző sorozatát a Barcelona, amely képtelen három gólnál kevesebbet lőni. Szerdán egyenesen ötöt vágott a katalán csapat vendéglátója, a Crvena zvezda kapujába a Bajnokok Ligája alapszakaszának 4. fordulójában. A Barcát irányító Hansi Flick felettébb elégedett volt a látottakkal, viszont elismerte, ő maga elkövetett egy hibát a fényes győzelem alkalmával.

2024. 11. 07. 4:45
A Hansi Flick irányította Barcelona jól muzsikál
A Hansi Flick irányította Barcelona jól muzsikál Fotó: AFP/ANDREJ ISAKOVIC
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.