Marco Rossi kedvencének beteljesedett a sorsa
Végre pont került a hetek óta húzódó ügy végére, a spanyol szövetség regisztrálta Nikitscher Tamást, aki így aláírhatta a szerződését a Valladolidhoz. A Kecskemét hatszoros válogatott középpályása három és fél évre kötelezte el magát a spanyol első osztályban jelenleg az utolsó helyen álló klubhoz. 2010 óta Nikitscher az első magyar labdarúgó – akkor az MTK-ból szerződött a Zaragozába Pintér Ádám –, aki az NB I-ből a a La Ligába igazolva folytatja a pályafutását.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!