Courtois kifakadt, csapattársa ostobaságáról beszél a Real Madrid blamája után + videó

Bosszúsak a Real Madrid csapatánál, miután a klubvilágbajnokságon tegnap éjjel az első csoportmeccsükön csak 1-1-es döntetlent értek el a szaúdi al-Hilal ellen. Thibaut Courtois elmondta, hogy szerinte mi volt a baj, de a Real Madrid kapusa beszélt Federico Valverde 92. percben elhibázott 11-eséről, valamint Raúl Asencio nagy hibájáról, ami miatt az al-Hilal még az első félidőben lőhetett büntetőt, és Rúben Neves azt nem hibázta el.

2025. 06. 19. 10:52
Thibaut Courtois nem tudta hárítani Rúben Neves büntetőjét Fotó: DAN MULLAN Forrás: GETTY IMAGES NORTH AMERICA
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

Hirdetés
Fokoznád az izgalmakat? Nálunk minden a játékról szól, regisztrálj, fogadj, és megduplázzuk a feltöltési összeged 30.000 Ft-ig!

 


 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.